Reklamace a vrácení zboží

Internetový obchod Contrast 2000

Opravdu jste si jisti, že jste si objednali to, co potřebujete?

U nás máte jistotu bezpečného nákupu. Pokud si objednáte zboží a zjistíte, že to není přesně to, co jste chtěli, můžete nám ho poslat zpět nevyužité a my vám vrátíme plnou cenu. V Contrast 2000 se snažíme, aby naši zákazníci byli vždy spokojeni, a proto poskytujeme snadný systém vrácení zboží. Stačí dodržet několik jednoduchých kroků.

Proces začíná na stránce produktu, kde můžete požádat o bezplatnou konzultaci. Počkáte na zavolání a poté můžete vyjádřit své rozhodnutí vrátit produkt. Kontaktovat nás můžete také e-mailem na adrese info@contrast2000.com s vyjádřením odmítnutí produktu. Pokud zboží zůstane v původním stavu, tedy neotevřené, nepoužité, neopotené a nepoškozené, máte právo od smlouvy odstoupit do 14 kalendářních dnů od doručení zboží. Pokud vrátíte celý balíček, dostanete zpět celou kupní cenu včetně nákladů na dopravu. V případě, že vrátíte jen část objednávky, vrácení se bude týkat pouze cen za vrácené zboží.

Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží provedeme kontrolu a rozhodneme o vrácení finančních prostředků na vámi uvedený účet. Všechny podrobnosti o vrácení peněz vám sdělíme buď e-mailem nebo telefonicky.

V případě platby bankovní kartou bude vrácená částka převedena zpět na stejnou kartu, kterou byla platba uskutečněna (pokud karta je stále platná a není zablokovaná).

Pokud jste zvolili platbu dobírkou nebo bankovním převodem, náš zákaznický servis vás bude kontaktovat. Pro usnadnění procesu mějte připraveny tyto údaje pro našeho zástupce zákaznického servisu:

  • IBAN
  • Číslo účtu
  • Jméno majitele účtu
  • SWIFT kód

Nelze vrátit:

  • kosmetické a jiné produkty, které byly otevřeny a používány, a které přicházejí do přímého styku s pokožkou (např. použitý zubní kartáček, deodorant atd.);
  • doplňky stravy, pokud byly otevřeny a/nebo užívány.

Kontakty

Pro jakékoli dotazy týkající se odstoupení od smlouvy bez udání důvodů se obraťte na e-mail info@contrast2000.com.

Slezská 828/92, 130 00 Praha 3-Vinohrady, Česká republika